cs

Nabízíme k pronájmu  dva apartmány. Do každého z nich se pohodlně vejde 4-6 osob. Oba apartmány mají  stejné dispozice, zařízení i vybavení. 

Přízemí

 • předsíň s vestavěnou skříní
 • samostatné WC
 • koupelna s pračkou
 • kompletně vybavená kuchyň s vestavěnými spotřebiči (indukční varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice), rychlovarná konvice, kapslový kávovar Dolce Gusto
 • obývací pokoj - kuchyň je propojená s obývacím pokojem, kde je rozkládací sedačka, televize a krbová kamna.
 • terasa s grilem - na obývací pokoj navazuje prostorná zastřešená venkovní terasa se zahradním nábytkem, elektrickým grilem a výhledem na jezero.

Podkroví - dvě samostatné ložnice (1. ložnice - dvoulůžko, 2. ložnice - 2 oddělené postele), trezor

Suterén - prostor pro uložení kol, lyží, lodí, člunů, apod.

Venkovní vybavení - dětské hřiště (prolézačky, klouzačka, houpačka, pískoviště), ohniště

Internet - připojení k WIFI zdarma

Parkování - zdarma

Dětská postýlka a židlička - zdarma na vyžádání • Stravování - V obci Kovářov naleznete v pěší vzdálenosti dvě restaurace.
 • Nákupní možnosti - Frymburk (6 km), Černá v Pošumaví (7,5 km), Lipno nad Vltavou (14 km)
 • Pošta - Frymburk (6 km)
 • Bankomat - Frymburk (6 km)
 • Půjčovna kol/ in-line bruslí/ lodí/ koloběžek - Frymburk a Lipno nad Vltavou
 • Koupání - jezero (písečno-kamenitá pláž v pěší vzdálenosti od apartmánů), venkovní a vnitřní aquapark ve Frymburku (+ saunový svět), Aquaworld Lipno nad Vltavou
 • Wellness centrum - Frymburk, Lipno nad Vltavou
 • Lyžování - Frymburk (6 km), Lipno nad Vltavou (14 km), Rakousko - Sternstein (35 km), Rakousko - Hochficht (48 km)
 • Další sportovní vyžití v blízkém okolí - cyklistika a in-line bruslení na cyklostezce okolo jezera, zimní bruslařská dráha na jezeře, turistika, houbaření, rybaření, bowling, tenis, lanový park, bobová dráha, bikepark, frisbee park, sjezd na koloběžce, floutrejlová cyklotrasa, golfové hřiště Český Krumlov

Vážení nájemníci,

protože pořádek dělá přátele, dovolili jsme si sepsat pár pravidel, které je v našich apartmánech nutné dodržovat. Prosíme vás o jejich pečlivé přečtení.  


 1. Každý ubytovaný je povinen dodržovat ustanovení tohoto řádu. Při jeho porušení má ubytovatel právo pobyt ukončit bez náhrady.
 2. Za účelem přihlášení k přechodnému pobytu vyplní všichni hosté "Přihlášku k ubytování" a předloží občanský průkaz nebo cestovní pas pro ověření uvedených údajů.
 3. Zpracování osobních údajů - ubytovatel zpracovává osobní údaje ubytovaných za účelem poskytnutí ubytovacích služeb, pro plnění svých právních povinností, popř. k jiným účelům, ke kterým udělil ubytovaný souhlas. Zpracování probíhá v souladu s příslušnými právními předpisy a mezinárodními standardy.
 4. Ubytování začíná dnem příjezdu - nejdříve však ve 14.00 hod., nejpozději v 18.00 hod. Případné zpoždění příjezdu je nutné nahlásit na telefonním čísle: +420 607 470 747.
 5. Ubytování končí dnem odjezdu - nejpozději v 10.00 hod.
 6. Po příjezdu si ubytovaný převezme apartmán, uhradí vratnou kauci dle platného ceníku, následně obdrží doklad o zaplacené kauci a 1  sadu klíčů od apartmánu.
 7. Při ukončení pobytu a předání apartmánu, vrácení klíčů a dokladu o uhrazení kauce - bude kauce vrácena. Ubytovatel má právo po ukončení pobytu z kauce odečíst škody způsobené nájemcem.
 8. Užívat pronajatý apartmán mohou pouze nahlášené osoby.
 9. V celém objektu je přísný zákaz kouření a používání otevřeného ohně - vyjma prostor k tomu určených (krbová kamna, venkovní ohniště). Při použití krbových kamen je nutné dodržovat maximální opatrnost při manipulaci a to jak při samotném používání, tak při čištění kamen. Popel je třeba nechat min. 48 hodin vychladnout, následně jej vybrat a vysypat do kompostéru, výjimečně do popelnice. Zároveň platí zákaz používání pyrotechniky. 
 10. Nájemce je povinen řádně užívat prostory apartmánu tak, aby nezpůsobil zbytečné škody. Nesmí přemisťovat nábytek a provádět jakékoliv změny.
 11. Po 22.00 hodině je nutné dodržovat noční klid.
 12. Domácí zvířata nejsou povolena.
 13. V celém objektu je nutné udržovat čistotu a pořádek.
 14. Při každém opuštění apartmánu je třeba zavírat okna a zamykat dveře.
 15. Nájemce je povinen užívané prostory před odjezdem uvést do původního stavu.
 16. Nájemce je povinen neprodleně nahlásit ubytovateli všechny závady, nefunkční věci (zařízení), popřípadě věci, které poškodil vlastním zaviněním.